This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

Zastanawiasz się komu przekazać 1% swojego podatku?
  My zachęcamy aby przekazać go właśnie Tomkowi

Spektakularny sukces lekarzy Szpitala Uniwersyteckiego we Wrocławiu przywraca nadzieje takim ludziom jak Tomek. Pierwszy człowiek w dodatku Polak po przeprowadzonej operacji regeneracji przerwanego rdzenia kręgowego odzyskuje czucie i chodzi!! Już wiadomo, że takie operacje będą przeprowadzane i to od pierwszej wiadomości o sukcesie stało się celem Tomka. Operacja oraz późniejsza rehabilitacja to kosztowne i długotrwałe przedsięwzięcie.  Tomek bardzo intensywnie ćwiczy, aby w przyszłości jego kondycja fizyczna była na tyle dobra, żeby można było przeprowadzić tą niezwykle skomplikowaną operację.

Pieniądze zebrane na koncie Tomka w Fundacji "Zdążyć z Pomocą" pomogą przybliżyć jego marzenia o samodzielnym chodzeniu, pomogą mu też w codziennej rehabilitacji.
Poniżej znajdziecie dokładną instrukcję jak wypełnić PIT aby odpisać Tomkowi 1%.

Wiecej informacji na stronie: http://dzieciom.pl/podopieczni/9808

 

Pozdrawiamy
Monia i Tomi