Zastanawiasz się komu przekazać 1% swojego podatku?
  My zachęcamy aby przekazać go właśnie Tomkowi

Tomek od dwudziestu ośmiu lat jest skazany na wózek inwalidzki. Uraz kręgosłupa szyjnego spowodowany wypadkiem odmienił jego życie w każdym jego aspekcie. W konsekwencji urazu nastąpiło czterokończynowe porażenie. Trudno było się z tym pogodzić… chyba nigdy tak do końca to nie nastąpi i dopóki jest choćby cień nadziei będzie walczył o swoje zdrowie. Rehabilitacja stała się jego codziennością, w pewnym sensie pracą, którą musi kontynuować dla własnego zdrowia. Wiele lat na wózku niestety nie przeszło bez echa i doszło jeszcze kilka schorzeń, które trzeba kontrolować i leczyć. W sierpniu 2019 roku Tomek przeszedł rozległy krwotoczny udar mózgu, którego konsekwencje wymagają dodatkowej rehabilitacji i kosztownych badań.

Tomek stara się żyć z uśmiechem na twarzy, tak „normalnie” jak pozwala na to jego niepełnosprawność. Rehabilitacja, leczenie i lekarstwa, zakup oraz utrzymanie niezbędnego do życia sprzętu jest głównym celem zbieranych funduszy.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie dla Tomka.

Dziękuję wszystkim darczyńcom, rodzinie, przyjaciołom i znajomym za pomoc w zbiórce 1% podatku.

Pieniądze zebrane na koncie Tomka "Fundacja Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” pomogą w codziennej walce o zdrowie oraz rehabilitacji.

Poniżej znajdziecie dokładną instrukcję jak wypełnić PIT aby odpisać Tomkowi 1%.