This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Marzenia

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń


Marzenia.... czy mam jakieś?

No pewnie! Bo któż ich nie ma! I dobrze, że coś takiego jak "marzenia" istnieje i że jest jeszcze "nadzieja", która pozwala nam mocno wierzyć w ich spełnienie.

Czasem przymykam oczy i wyobrażam sobie siebie spacerującego po rozgrzanym piasku plaży, taplającego stopy w słonej wodzie, leżącego w cieniu palmy i popijającego chłodnego drinka z kokosa...
No właśnie, problem byłby z tym spacerowaniem - nie chodzę i nie wiem czy kiedyś będę mógł. I to właśnie jest moje największe marzenie - by ktoś wreszcie wymyślił jakieś specjalne klocki albo narzędzia, za pomocą których mógłby naprawić mój kręgosłup - mnie i innym cierpiącym z tego samego powodu. Czy takie marzenia jednak się spełniają?

Chciałbym kiedyś więc choć poleżeć w cieniu tej palmy, chciałbym może wtedy trzymać w swojej dłoni dłoń kobiety, która byłaby zawsze blisko mnie. Bo też jak każdy potrzebuję bliskości drugiej osoby i kogoś do kochania, choć żartuję sobie czasem z siebie, że jestem sobie taki Tomek O-sobek. Wierzę w przyjaźń i choć zdobyć ją nie jest łatwo to chcę w swym bliskim otoczeniu widzieć tylko taką szczerą, zaufaną i wartą zachodu.